Загальні

Заробітна плата та її тінь ВАЖЛИВО!

Минулого тижня Кабінет міністрів схвалив проект закону про детінізацію зарплат, підготовлений Міністерством соціальної політики.

«Ми пропонуємо удосконалити законодавство з нарахування єдиного соціального внеску, яке може збільшити надходження до 10 мільярдів гривень до Пенсійного фонду протягом календарного року. Пропонуємо збільшити максимальну базу нарахування величини ЄСВ з 15 до 25 мінімальних зарплат, тобто до суми 104 325 гривень», сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

Які ж зміни передбачає цей законопроект?

1. Збільшити з 1 січня 2019 року максимальну величину бази нарахування ЄСВ.

2. Встановити регресивну шкалу розміру ЄСВ для заробітної плати (доходу), що перевищує максимальну величину.

3. Працю найманих працівників, зайнятих повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці, а також на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах. Тут пропонують підвищені ставки ЄСВ на 15% і 7%.

4. Пропонується виключити з реєстрації підприємців - боржників за несплату ЄСВ.

5. Встановлення вимоги сплати ЄСВ керівникам підприємств з розрахунку двох мінімальних заробітних плат.

6. Введення на рівні закону принципів диференціації заробітної плати.

7. Створення умов для призначення пенсій і виплат із соціального страхування в автоматичному режимі, наповнення з цією метою реєстру соціального страхування інформацією про стаж застрахованих осіб до 2000 року.

8. Виявлення осіб, які беруть участь в загальнообов'язковому соціальному страхуванні чи участь яких мінімальна, та їх інформування про ризики, пов'язані з пенсійним забезпеченням (мінімальна пенсія / відсутність пенсії).

9. Впровадження ризик-орієнтованого підходу до виявлення порушень при нарахуванні та сплаті ЄСВ та здійснення контролю.

Під час обговорення цього питання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав профспілківців  долучитись до такої важливої справи, як детінізація доходів.

Водночас, коли  урядовці приймали постанову про рівень заробітної плати для керівників державних підприємств, вони, на жаль, не дослухалися до пропозицій Конфедерації вільних  профспілок України. Вважаемо, що розрив між зарплатою кваліфікованого працівника і менеджера не може бути більшим ніж у 10-15 разів, а не так, як зараз – у 100-200 разів, що й приводить до зарплат у мільйон та більше гривень.

Петро ТУЛЕЙ, заступник голови Конфедерації вільних профспілок України

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83