Загальні

Керування державою - це не керування вінницькими ЖЕКами, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

У Києві вже два дні, як увімкнули опалення. Проте у більшості квартир це жодним чином не позначилось на температурних показниках. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише й голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«У київській квартирі я сплю одягнутий в теплі речі, попри те, що вже два дні, як увімкнули опалення, - повідомляє профспілковий лідер. - Стіни відсиріли й необхідно ще багато часу, щоб відігріти приміщення. Влада замовчує, як і більшість українських ЗМІ про те, що майже по всій країні не проведено належної підготовки до осінньо-зимового періоду. Саме через це в дитсадках та школах - незаплановані канікули. А що робити працюючим батькам?»

За словами Михайла Волинця, керування державою - це не керування вінницькими ЖЕКами. Адже це відповідальність за всю Україну. «Таке знущання з людей призведе до нарощування протестних рухів по усій країні, й надасть поштовх до формування громадянського суспільства на протестному підґрунті, - прогнозує він. - Наша влада, мабуть, не розуміє, що попереду президентські вибори. Треба не ховатись за Нацгвардією, а направляти комісії зі спеціалістів в міста й селища, де є проблеми, та розв’язувати їх. А інакше не важко передбачити замороження окремих населених пунктів, як це було в Алчевську у 2006 році. Багато залежить від нас, громадян. Ми дозволяємо знущатися з нас й отримуємо такий безлад, як зараз…»

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83