Загальні

Від Конституційного суду очікують справедливого рішення ВАЖЛИВО!

Сьогодні біля приміщення Конституційного суду України відбулася акція на захист трудових прав працівників культури. На порядку денному засідання КСУ -  розгляд конституційного подання 46 народних депутатів щодо контрактної системи у сфері культури.

Нагадаємо, що 28 січня 2016 року було ухвалено Закон України № 955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури і конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури». За словами однієї з організаторок заходу Віри Корнілової, голови первинного осередку ВППУ в Національній опері України імені Тараса Шевченка згаданий документ порушує щонайменше чотири статті Основного закону. «Ми сьогодні прийшли під Конституційний суд, щоб висловити свою позицію щодо закону № 955-VIII, який фактично наші права, - розповіла вона. - Запровадження контрактної форми (від одного до трьох років) фактично узаконює цілковиту залежність від волі керівника. Він може чинити, як йому заманеться: з одними – подовжити контракт, іншим відмовити. Сподіваємося, що Конституційний суд дослухається до аргументів народних депутатів, викладених у поданні, і прийме цілком правильне рішення, яке дасть змогу переглянути положення згаданого закону».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83