Загальні

ІЗ ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА! ВАЖЛИВО!

Шановні колеги!

У неділю, 4 листопада, залізничники України відзначають своє професійне свято. Саме 4 листопада далекого вже 1861 року на територію сучасної України прибув перший потяг, що мав назву «Ярослав». За сучасними мірками це був справжній поїзд міжнародного сполучення. Адже він курсував між Віднем і Львовом, і на своєму шляху зупинявся у Кракові й Перемишлі. Тому 4-те листопада справедливо вважається початком історії залізничного транспорту в Україні.

Нині ПАТ «Українська залізниця» дає 3% ВВП країни. Майже 300 тисяч працівників трудиться у цій провідній галузі дорожньо-транспортної системи України, яка забезпечує понад 80% вантажних і майже 40% пасажирських перевезень. Це завдяки їхній нелегкій і сумлінній праці складна система успішно діє на благо української держави. Нашим залізничникам завжди були притаманні відповідальність, високий професіоналізм, творчий підхід до справи та самовідданість. На жаль, це належним чином не винагороджується гідною високою зарплатою та безпечними й комфортними умовами роботи. Тому Вільна профспілка залізничників України – завжди на сторожі трудових прав і законних інтересів працівників галузі. Ми боролися й далі боротимемося за підвищення зарплат, створення належних санітарно-гігієнічних умов роботи й відпочинку залізничників, забезпечення їх усіма необхідними інструментами і справною технікою.

Від імені Вільної профспілки залізничників України щиро вітаю колег із професійним святом і бажаю всім доброго здоровיּя, щастя, родинного затишку, миру і благополуччя.

Хай збуваються усі наші мрії й сподівання на краще майбутнє!

Слава Україні!

Володимир КОЗЕЛЬСЬКИЙ, голова Вільної профспілки залізничників України

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83