Загальні

У ситуацію щодо проблем у вугільній галузі втрутився Президент ВАЖЛИВО!

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що Президент України Петро Порошенко доручив уряду вирішити нагальні проблеми вугільної галузі і найближчим часом має намір обговорити інші питання. Про це профспілковий лідер написав на своїй сторінці у Facebook.

«По телефону обговорили з Петром Порошенком ситуацію, яка склалася у вугільній галузі. Глава держави повідомив, що він звернувся до уряду щодо вирішення нагальних питань. Також Президент України запропонував обговорити низку питань, які не вдалося вирішити по телефону, після мого повернення до Києва з Луганщини», - написав Михайло Волинець.

Нагадаємо, профспілковий лідер упродовж кількох днів був разом із гірниками шахти імені Г.Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля», де під землею з 19 жовтня протестують працівники копальні, вимагаючи погашення заборгованості із заробітної плати та звільнення в.о. генерального директора об’єднання Валентина Кисельова.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83