Загальні

Гірники протестують через мільйонні борги із зарплати ВАЖЛИВО!

Заборгованість із заробітної плати на державних вугледобувних підприємствах невпинно зростає і вже становить майже 1 мільярд гривень. Шахтарі не отримують зароблених грошей по декілька місяців, а в окремих випадках, зокрема на копальнях Селидового та Лисичинська, з працівниками ще повністю не розрахувалися за 2016 і 2017 роки.

Про це йшлося на сьогоднішній прес-конференції «Мільярдний борг перед гірниками державних шахт та стихійні протести шахтарів», що відбулася в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна». Про це докладно розповіли голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець та народний депутат України Сергій Шахов. Голова первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Курахівська» Олексій Сорока акцентував увагу на тому, що через невиплату упродовж чотирьох місяців заробітної плати до протестної акції вдався персонал вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська». А на знак солідарності з її працівниками голова місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктор Трифонов оголосив голодування. По телефонному зв’язку підключився до прес-конференції очільник місцевої організації НПГУ міста Лисичанська Едуард Всеволодський. Він ознайомив із вкрай тривожною ситуацією на ДВАТ «Шахта імені Г.Г. Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля» де гірники майже тиждень протестують під землею.

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=b_HbAbpKeY4&feature=player_embedded

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83