Загальні

Обіцяні на погашення заборгованості кошти почали надходити ВАЖЛИВО!

На казначейських рахунках для вугільних підприємств передбачено 136 мільйонів гривень.

 «Можливо, найближчими днями ці гроші будуть зараховані на зарплатні картки гірникам, - написав на своїй сторінці у Facebook голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Проте це лише 12 відсотків наявної заборгованості, яка перед гірниками державних вугільних підприємств нині становить близько 850 млн грн. Та на 1 листопада зросте ще на 530 млн грн».

Нагадаємо, що минулої п’ятниці, 19 жовтня, в парламенті відбулися слухання, організовані Комітетом з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, у яких узяли участь і представники Незалежної профспілки гірників України на чолі з Михайлом Волинцем. За його словами, слухання не минули безрезультатно: Міністерство фінансів направило на казначейські рахунки державних вугледобувних підприємств 136 млн грн. Ці кошти мають спрямувати на виплати заробітних плат.

І ось сьогодні близько 12-ї години надійшла інформація від заступника очільника НПГУ, голови МО НПГУ м. Мирнограда і Покровського р-ну Олександра Абрамова про те, що на ДП «Мирноградвугілля» надійшли 23 млн грн. За його словами, це дасть змогу погасити 64 відсотки заборгованості за серпень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83