Загальні

До КВПУ завітали представники МОП ВАЖЛИВО!

У офісі Конфедерації вільних профспілок України відбулася зустріч за участю завідуючого сектором Європи та Центральної Азії Міжнародної організації праці (МОП) Сергіуса Гловацкаса.

Голова КВПУ Михайло Волинець ознайомив поважного гостя з фактами порушення конвенцій МОП та розповів, як ця тема висвітлюється на міжнародній арені. Чимало уваги було приділено  ситуації із заборгованістю заробітних плат працівникам в Україні. До розмови долучилися лідери шахтарських профспілок з ДП «Селидіввугілля» Сергій Павлов та Іван Чуков, які докладно розповіли представнику МОП про вкрай критичне становище у їх вугільному об’єднанні.

Трохи раніше в офісі КВПУ побували представники проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» Тетяна Міненко, національний координатор проекту, та Оксана Вульфсон, експерт комітету МОП з питань свободи асоціацій. Активну участь у розмові узяли працівники юридичної служби Володимир Давиденко та Гліб Колесов, оскільки йшлося про правничі нюанси при підготовці запитів до Міжнародної організації праці.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83