Загальні

Німецьку молодь цікавить діяльність КВПУ ВАЖЛИВО!

До офісу Конфедерації вільних профспілок України завітала численна зарубіжна делегація. Здається, не обтяжених віком профспілківців із Німеччини у розмові з очільником КВПУ Михайлом Волинцем цікавило все. 

Розмова, що тривала ледь не дві години, була досить жвавою і непередбачуваною. По її завершенні задоволеними залишилися і гості з-за кордону, і Михайло Волинець, а також заступник голови КВПУ Петро Тулей та міжнародний секретар КВПУ Олеся Брязгунова, які також узяли безпосередню участь у невимушеній бесіді.

«Був радий поспілкуватися з молодими профспілківцями та активістами з Німеччини, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуку» Михайло Волинець. -  Поговорили про розвиток незалежного профспілкового руху, участь активістів незалежних профспілок у Революції гідності, нинішні виклики, які стоять перед Конфедерацією вільних профспілок України та її боротьбу за трудові права та соціальну справедливість».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83