Загальні

Бортпровідники «Азур Ейр Україна» проявили мужність та витримку ВАЖЛИВО!

Кілька днів тому як пасажир рейсу авіакомпанії «Азур Ейр Україна» QU 4451, який виконував переліт з  Києва до  Барселони, я  став свідком нештатної ситуації, що склалася на борту літака. Приблизно через годину польоту в пасажира, котрий сидів у сусідньому кріслі, стався серцевий приступ,  і він втратив свідомість.


 

Бортпровідники Аліна Ігнатенко (старший бортпровідник), Олеся Головіна та Олександр Позняк не розгубилися, а швидко зорієнтувалися у цій ситуації:  оцінили стан здоров’я літнього пасажира й одразу надали йому кваліфіковану медичну допомогу -  привели постраждалого до тями. Однак такий приступ повторився знову. І бортпровідники знову, використовуючи наявні на борту літака засоби для надання невідкладної медичної допомоги,  реанімували постраждалого, який зрештою успішно долетів до Барселони.

Як пізніше мені вдалося з’ясувати, що серед бортпровідників цього рейсу, які надавали допомогу пасажиру, були й члени Незалежної профспілки авіапрацівників ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна», яку очолює Вікторія Наринська.   

Велика вдячність екіпажу цього рейсу - за проявлений професіоналізм, мужність та витримку.   

                                                                                                                                                                                               Петро ТУЛЕЙ, пасажир рейсу QU 4451

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83