Загальні

Представника КВПУ нагородили пам’ятним знаком ВАЖЛИВО!

Завершила свою роботу 12-а Міжнародна науково-практична конференція «Школа підземної розробки», у якій узяв участь інспектор з питань охорони праці Конфедерації вільних профспілок України Вячеслав Король. За його словами, захід викликав неабиякий інтерес у науковців, роботодавців, зокрема із компанії ДТЕК, фахівців. Традиційно відвідали конференцію зарубіжні гості – із Польщі та Китаю, недарма ж вона йменується «міжнародною».

«Упродовж п’яти днів, а саме стільки тривала конференція, вдалося дізнатися багато цікавого, обмінятися досвідом, зав’язати нові контакти, - розповідає Вячеслав Король. – Програма заходу була вкрай насиченою, а тому час пролетів непомітно».

Представник КВПУ розповів учасникам конференції про те, як він у складі української делегації розслідував причини аварії на шахті у грузинському Ткебулі. Його виступ мав неабиякий успіх, свідченням чого є пам’ятний знак, який йому по завершенні «Школи підземної розробки» вручив один із організаторів заходу ректор Національного гірничого університету  Геннадій Півняк. Нагороду виготовлено зі срібла та джеспіліту – залізистого кварциту.

У свою чергу Вячеслав Король подякував за високу оцінку його діяльності та звернувся до присутніх із такими словами: «Не можна допустити, щоб розвалилася наука, бо це зрештою призведе до розвалу підприємств, і як наслідок – до руйнування всієї економіки».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83