Загальні

Керівник проекту ЄС-МОП відвідав офіс КВПУ ВАЖЛИВО!

Сьогодні до офісу Конфедерації вільних профспілок України завітав Антоніу Сантуш, керівник проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці та подолання незадекларованої праці». Під час жвавої і досить тривалої розмови голова КВПУ Михайло Волинець ознайомив поважного гостя з вітчизняними реаліями як у царині техніки безпеки та охорони праці, так і, власне, з тим, як в Україні дотримуються норм та положень деяких конвенцій МОП.

Юрист КВПУ Володимир Давиденко докладно зупинився на тих порушеннях, які найчастіше трапляються на підприємствах різної форми власності. Михайло Волинець загострив увагу на тому, що, на жаль, структура, відповідальна за неухильне дотримання законодавства у згаданій сфері – а саме: Державна служба України з питань праці – не завжди виявляється на висоті. Зокрема він навів негативний приклад Головного управління Держпраці в Донецькій області, де керівництво замість того, щоб займатися безпосередніми службовими обов’язками, повело шалену боротьбу з незалежною профспілкою та її лідерами, які інформували відповідні інстанції про факти відвертих порушень та корупційних дій з боку адміністрації. Зрештою очільника Головного управління Держпраці в Донецькій області правоохоронці затримали, як кажуть, «на гарячому» - при отриманні хабаря.

У заключному слові Антоніу Сантуш подякував і Михайлу Волинцю, і Володимиру Давиденку за змістовну розмову, запевнив, що дізнався багато цікавого і корисного для себе, і висловив сподівання, що це не останні його відвідини офісу Конфедерації вільних профспілок України. А ще він побажав профспілківцям і надалі бути принциповими у відстоюванні справедливості та наполегливими у боротьбі за дотримання чинного законодавства і виконання положень конвенцій МОП.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83