Загальні

ВПОНУ стала репрезентативною ВАЖЛИВО!

Кілька днів тому сталася знаменна подія - Національна служба посередництва і примирення (НСПП)  визнала репрезентативність Вільної профспілки освіти і науки України (ВПОНУ) на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 А сьогодні в офісі НСПП відбулося урочисте вручення очільнику ВПОНУ Володимиру Фундовному Свідоцтва про підтвердження репрезентативності на галузевому рівні. Із відповідальною і водночас почесною місією впевнено впоралася заступниця начальника правового відділу НСПП Ліана Калініна. Присутніми при цьому були заступник голови НСПП Сергій Гербеда та заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей, який, за твердженням Володимира Фундовного, безпосередньо причетний до того, що Вільна профспілка освіти і науки України нарешті набула статусу репрезентативності. Сергій Гербеда у вітальному слові відзначив, що ВПОНУ давно вже заслуговувала на подібне визнання. Отож, можна констатувати, що сталося те, що мало статися.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83