Загальні

Потрібно перейти до конкретних кроків, які забезпечать шахтарям впевненість у завтрашньому дні, - В.Кістіон ВАЖЛИВО!

На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон повідомив: «Зараз у Кабінеті міністрів розробляємо план виконання Закону України щодо фінансового забезпечення державного сектора вугільної галузі (№8362). Ситуація непроста, перед міністром Ігорем Насаликом стоїть завдання - до 26 серпня виплатити всі зарплатні борги шахтарям. Також Міненерговугілля має результативніше працювати над реформою вугільної галузі, запустити врешті-решт роботу Національноі вугільної компанії. Бо працювати постійно у пожежному режимі неможливо. Потрібно вже перейти до конкретних кроків, які забезпечать країні необхідні обсяги вугілля, а шахтарям – впевненість у завтрашньому дні».

Це звичайно добре, що уряд розробляє план виконання Закону №8362, яким передбачено виділити із держбюджету на підтримку державної вугледобувної галузі 1,4 млрд грн. Тож, можна сподіватися, що його нарешті підпише Президент України й він почне діяти. Шкода тільки, що до розробки плану виконання такого важливого й довгоочікуваного у шахтарських колективах документа «забули» долучити профспілки, які, як ніхто інший, знають настрої гірників і справжній стан справ у державній вугільній галузі України та у профільному міністерстві. Навряд чи одним законом, або планом щодо його виконання вдасться вирішити усі злободенні питання, як і виплатити всі зарплатні борги шахтарям. Хотілося б сподіватися на це, але занадто багато проблем накопичилося в галузі.     

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83