Загальні

До міністерства не пустили, завдавши травми ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook повідомив, що його травмували охоронці, які несуть службу в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

«Днями разом з шахтарями та головою первинки НПГУ шахти №9 «Нововолинська» Василем Гурою, згідно з попередньою домовленістю з народним депутатом Михайлом Бондарем,  мав зустрічатися з  міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом, - пише профспілковий лідер. - З-поміж іншого планували  порушити питання щодо  негативного впливу  на діяльність шахт «смотрящего» Андрія Венгрина у місті Нововолинську. Проте за вказівкою міністра до будівлі мене не пропустили. При цьому охоронець застосував фізичну силу, притиснув до дверей і завдав травму грудини (зламав хрящ). Згодом судово-медична експертиза підтвердила факт травми».

Того ж дня, коли стався інцидент, Михайло Волинець у поліцейському відділку Шевченківського району м. Києва подав заяву про порушення низки Конвенцій МОП та законів України, зокрема ст.170 Кримінального кодексу України (умисне перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій або їх органів). Заяву внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83