Загальні

Підняття тарифів на послуги ПАТ «Укрпошта» здійснюватиметься у два етапи ВАЖЛИВО!

Сьогодні НКРЗІ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації) погодила пропозиції ПАТ «Укрпошта» щодо перегляду Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку.  Про це повідомив заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей, який був присутній на засіданні НКРЗІ. За його словами, усі члени згаданої Нацкомісії одноголосно проголосували за підняття тарифів на послуги ПАТ «Укрпошта», яке здійснюватиметься у два етапи.

«Порівняно з нинішніми розцінками тарифи підвищаться  у середньому на 60 відсотків, - розповів Петро Тулей.Але й це ще не все. Не можна оминути те, що підприємство запланувало  наступного року скоротити загальну чисельність працівників порівняно із 2017-м на 4 відсотки, а зокрема листонош – узагалі на 9,2 відсотка. Як на мене, цей фактор не менш негативний, ніж, власне, саме підвищення тарифів».

У матеріалах, підготовлених ПАТ «Укрпошта», зазначається, що 47% структури тарифу становить оплата праці, 26% - матеріальні витрати, 9% - амортизація та 18% - інші витрати (оренда, заходи безпеки тощо).

Нагадаємо, що кілька днів тому Спільний представницький орган профспілок більшістю голосів (30 – «за» із 37 присутніх) підтримав пропозиції ПАТ «Укрпошта» щодо перегляду граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку. При цьому представники Конфедерації вільних профспілок України голосували проти такого рішення. Докладніше за посиланням: http://www.kvpu.org.ua/uk/news/6/2958-dumkurobochoihrupynedavatyzhodynapidvyshchenniataryfivnaposluhyposhtovohozviazkuspoproihnoruvalo

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83