Загальні

Гірники ДП «Первомайськвугілля» завершили протест біля Кабміну ВАЖЛИВО!

Після обіду гірники ДП «Первомайськвугілля», які сьогодні зранку  приїхали в Київ на протест з вимогою виплати зарплат, продовжили свою акцію біля стін Кабінету Міністрів України.  


 

 

Гірники сподівалися, що урядовці відреагують на їхні проблеми та вийдуть на діалог.

DSC 12330

Як розповів голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, нині через невиплату зарплат страждають не тільки  шахтарі ДП «Первомайськвугілля», а й їхні колеги з інших державних вугледобувних підприємств.  

"Ми прийшли, аби нагадати чиновникам, що необхідно сьогодні забезпечувати енергетичну безпеку держави, адже попереду - зима. Сподіваємося, що стукіт шахтарських касок приверне увагу Прем’єр-міністра України. Але якщо сьогодні або у понеділок виплатять хоча б якусь невелику частину заборгованості, то це не вирішить в цілому проблеми вугільної промисловості, в усьому паливно-енергетичному комплексі. У мене складається враження, що міністр Ігор Насалик неспроможний забезпечувати політику у вугільній галузі. Звертаємо увагу Прем’єр-міністра та усього уряду на те, що потрібна постійна їхня увага  до стану справ у цій галузі та конкретна дієва підтримка, а не пустопорожні заяви".

DSC 1239

 Сьогодні повинна була відбутися нарада у Кабінеті Міністрів України щодо ситуації у вугільній промисловості за участі першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва. Проте, цього не сталося. Водночас народний депутат Юрій Бойко повідомив профспілковим лідерам, які протестували під урядовою будівлею, що сьогодні мав розмову із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Очільник уряду пообіцяв, що будуть виділені кошти на погашення заборгованості з заробітної плати гірникам.

Повіривши в цю обіцянку, гірники повертаються додому. Але вони готові приїхати до столиці знову, якщо не отримають заборгованих зарплат.

DSC 1242

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83