Загальні

Голову КВПУ Михайла Волинця делеговано у члени української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС від профспілок на новий термін ВАЖЛИВО!

У зв’язку із закінченням повноважень поточного складу української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) 19 червня ц. р. у Києві відбудеться Асамблея УС ПГС. На ній буде обрано на 2,5 року новий склад української сторони Платформи із 15 членів – представників різних секторів громадянського суспільства – громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців, згідно з раніше ухваленим регламентом: шість координаторів робочих груп УС ПГС і по три – представники громадських об’єднань та профспілок і організацій роботодавців національного рівня.


 

У вівторок, 12 червня, відбулися збори представників всеукраїнських об'єднань профспілок для делегування своїх представників до УС ПГС на новий термін.

Участь у заході взяло 68 делегатів – представників п’яти національних профоб’єднань: Федерації профспілок України, Конфедерації вільних профспілок України, Федерації незалежних профспілок України, Всеукраїнського Альянсу профспілок та Федерації професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України.

Учасники зборів затвердили Регламент виборів представників профспілок, розроблений напередодні ініціативною групою, а також склад мандатної та лічильної комісій, заслухали інформацію про діяльність УС ПГС та підготовку до Асамблеї УС ПГС.

Відкритим голосуванням у члени УС ПГС від профспілок на новий термін делеговано голів Конфедерації вільних профспілок України – Михайла Волинця, Федерації профспілок України – Григорія Осового і Федерації профспілок малого та середнього підприємництва України – В’ячеслава Роя. Повноважними членами нового складу УС ПГС їх має затвердити Асамблея української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС 19 червня ц. р.

Учасники зборів також рекомендували підтримати кандидатуру голови Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василя Андреєва на посаду координатора робочої групи №4 «Зайнятість, соціальна політика, рівні можливості та здоров’я».

Платформу громадянського суспільства Україна-ЄС створено у 2014 році, згідно з Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, підписаною у березні 2014 року, з метою інформування представників громадянського суспільства про хід виконання Угоди та врахування їхнього внеску у її реалізацію. До складу Платформи входять представники громадянського суспільства України та члени Європейського економічного і соціального комітету. Платформа є форумом для проведення зустрічей та обміну думками. За минулі чотири роки члени УС ПГС від профспілок взяли участь у 5 спільних засіданнях Платформи, 11 засіданнях УС ПГС, двох засіданнях Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС, численних зустрічах з головами Представництва ЄС в Україні, єврокомісарами, віце-прем’єр-міністром з питань європейської інтеграції, міністрами, керівництвом Верховної Ради України та іншими. На засіданнях Платформи за активної участі представників профспілок були ухвалені Спільні декларації, які містять конкретні рекомендації, у тому числі із соціально-економічних питань та трудового законодавства, стосовно виконання Угоди про асоціацію, а також підготовлено та презентовано доповіді «Регулювання ринків праці в Україні та ЄС: спільні риси та відмінності. Адаптація українського трудового законодавства до законодавства ЄС» та «Роль заробітної плати у зниженні рівня бідності та її вплив на трудову міграцію», які надіслано до найвищих посадових осіб України та ЄС. Завдяки наполяганню членів УС ПГС від профспілок була досягнута домовленість про включення до порядку денного наступного засідання Платформи громадянського суспільства, яке відбудеться у листопаді цього року в Києві, питання про дотримання прав профспілок в Україні.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83