Загальні

ФПУ блокує роботу фонду ВАЖЛИВО!

Заплановане на сьогодні засідання правління Фонду загальнообов’язковового державного соціального страхування України на випадок безробіття не відбулося. Про це повідомив заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей, який мав узяти участь у його роботі. Причина полягає в тому, що представники Федерації профспілок Україні не з’явилися на захід.

«Блокування роботи фонду передусім позначиться на простих людях, які й так потрапили у скрутне становищу у зв’язку з безробіттям, а тепер ще й будуть позбавлені можливості отримувати страхові виплати через безвідповідальність ФПУ, яка в такий спосіб намагається вплинути на прийняття тих чи інших рішень», - розповів Петро Тулей, зауваживши, що порушується сам принцип трипартизму.

А у порядку денному, до речі, значилося зокрема таке вкрай важливе для багатьох питання, як «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю». Планувалося також затвердити звіти про результати діяльності та виконання бюджету фонду, ознайомитися із показниками ефективності діяльності центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України, розглянути ще низку питань… Проте не судилося.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83