Загальні

Акція залізничників «Працювати за інструкціями» триває ВАЖЛИВО!

З 14 травня залізничники, члени ВПЗУ проводять акцію «Працювати за інструкціями». Наразі вона продовжується у низці залізничних депо України.


 

Як повідомив голова Вільної профспілки залізничників України Володимир Козельський, наразі йде перемовний процес між профспілківцями та представниками ПАТ «Укрзалізниця».

«Відзначу, що акція привернула увагу до ситуації у локомативному господарстві ПАТ «УЗ»,  -  сказав він. – Зокрема, ми підняли питання з приводу забезпечення норм охорони праці та безпеки руху, а також проблему кадрів та зарплат. Наразі профспілкові організації у різних депо надіслали червгові листи до керівників філій ПАТ «УЗ». Тож перемовини відбуваються на регіональному рівні».  

Нагадаємо, 4 травня у ПАТ «Укрзалізниця» відбулося розширене засідання комісії із узгодження пропозицій про включення їх до колективного договору. Спірних питань набралося досить багато, тому швидко узгодити позиції сторонам навряд чи вдасться. Головними для ВПЗУ залишаються – безпечні умови праці й дотримання вимог техніки безпеки на залізничному транспорті, а також суттєве підвищення заробітної плати та проведення атестації робочих місць із дотриманням усіх процедур і норм, що дозволить повернути до Списку №2 професії зі шкідливими умовами, а отже забезпечити вихід залізничників на пенсію на пільгових умовах. Правління ПАТ «Укрзалізниця» до вирішення питань, піднятих ВПЗУ та учасниками акції «Працювати за інструкціями», яка продовжується уже четвертий тиждень, поки що не готове.     

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83