Загальні

У Києві розпочався розгляд справи щодо колективного трудового спору на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ВАЖЛИВО!

Сьогодні в Окружному адміністративному суді міста Києва відбулося чергове засідання у справі за позовом адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щодо скасування процедури колективного трудового спору з робітниками. Первинна профспілкова організація Незалежної профспілки гірників України на підприємстві була залучена як третя сторона. Про це повідомив голова цієї первинки Юрій Самойлов.


 

Фото: facebook.com/social.ruh

Нагадаємо, 30 травня представники робітників «АрселорМіттал Кривий Ріг», які прийшли на перемовини в рамках колективного трудового спору, дізналися від адміністрації підприємства, що процедуру переговорів призупинено згідно з рішенням суду Окружного адміністративного суду міста Києві від 23 травня 2018 року. Роботодавець вважає, що конференція трудового колективу, яка відбулася 27 березня - нелегітимна, й тому подав позов ще у квітні. Хоча 4 травня його представники підписали угоду щодо створення примирної комісії та домовленостей розпочати примирні процедури, й пізніше брали участь у перемовинах. Крім того, зі сторони адміністрації звучали заяви про можливість завершення роботи примирної комісії з напрацюванням рішень до 1 червня цього року.

Згідно з постановою суду від 23 травня, Національній службі посередництва і примирення, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області, іншим органам та особам забороняється вести переговори, здійснювати дії та приймати рішення в колективному трудовому спорі, зареєстрованому Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення №118-р від 06.04.2018 року «Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал» Кривий Ріг».

Сьогодні у Києві на чергове судове засідання приїхали представники двох профспілок: ПМГУ та НПГУ. Вони також провели акцію біля будівлі суду. Як повідомив Юрій Самойлов, наступне засідання у цій справі відбудеться 19 червня.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83