Загальні

Позиції узгодити не вдалося ВАЖЛИВО!

Сьогодні у ПАТ «Укрзалізниця» відбулося розширене засідання комісії із узгодження пропозицій про включення їх до колективного договору. Про це повідомив учасник заходу голова Вільної профспілки залізничників України Володимир Козельський.

За словами лідера ВПЗУ, засідання було досить представницьким, бо у ньому окрім представників усіх профспілкових організацій, що діють в «Укрзалізниці», та членів Правління ПАТ також взяли участь керівники департаментів і регіональних філій та інших підрозділів підприємства. Спірних питань набралося досить багато, тому швидко узгодити позиції сторонам навряд чи вдасться. Бо у профспілок, які представляють найманих робітників, і керівництва ПАТ різне бачення проблем і шляхів їх вирішення.

Головними для ВПЗУ залишаються – безпечні умови праці й дотримання вимог техніки безпеки на залізничному транспорті, а також суттєве підвищення заробітної плати та проведення атестації робочих місць із дотриманням усіх процедур і норм, що дозволить повернути до Списку №2 професії зі шкідливими умовами, а отже забезпечити вихід залізничників на пенсію на пільгових умовах.

Правління ПАТ «Укрзалізниця» до вирішення питань, піднятих ВПЗУ та учасниками акції «Працювати за інструкціями», яка продовжується уже четвертий тиждень, поки що не готове.     

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83