Загальні

Припиняти акцію залізничники не збираються ВАЖЛИВО!

Перше засідання робочої групи для переговорів між профспілківцями та керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і Мінінфраструктури призначили на 13-ту годину четверга, 17 травня.

Від Вільної профспілки залізничників України до неї делегували голову ВПЗУ Володимира Козельського, очільника Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця, а також голів профкому Вільної профспілки машиністів локомотивного депо Кременчук Сергія Москальця та первинного осередку ВПЗУ локомотивного депо Кривий Ріг В’ячеслава Федоренка. Двох останніх на засідання запросив заступник директора Департаменту - начальник відділу розвитку залізничних перевезень, логістики та взаємодії з учасниками ринку Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Сергій Савіних, потелефонувавши їм особисто у середу близько 18-ї години.

Відклавши всі справи й залишивши колег, які продовжували акцію, Сергій Москалець із Кременчука, а В’ячеслав Федоренко із Кривогу Рогу, вранішніми потягами поспішили до столиці, аби встигнути на переговори на 13-ту годину. Але, виявилося, даремно. Бо, як, не приховуючи обурення, розповів Сергій Москалець, близько 12-ї години, коли він тільки-но ступив на київський перон, йому знову подзвонив Сергій Савіних і без пояснення причин повідомив, що засідання робочої групи сьогодні не відбудеться. Запитання здивованого й обуреного профспілкового лідера із Кременчука: «А коли ж його взагалі очікувати?» залишилося без відповіді. Тому Сергій Москалець, не приховуючи роздратування, перед тим як сісти у потяг і поїхати у зворотньому напрямку, сказав, що тепер готовий зустрітися із високопосадовцями ПАТ «Укрзалізниця» та Мінінфраструктури «на барикадах».

Профсілківці у столиці створили штаб, до якого увійшли представники усіх депо, які працюють за інструкцією. Він отримує оперативну інформацію з місць і планує діяти згідно із ситуацією. Припиняти акцію до початку конструктивного діалогу залізничники не збираються.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83