Загальні

Від Національного координатора МОП в Україні чекають роз’яснень ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець звернувся з офіційним листом до Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні Сергія Савчука з проханням дати роз’яснення щодо деяких питань. Пропонуємо ознайомитися зі змістом кореспонденції.

14 травня 2018 року на засіданні Спільного представницького органу  репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні (СПО) більшістю голосів було прийнято рішення, яким фактично проігнороване прохання Міжнародної конфедерації профспілок до керівництва України про проведення консультацій із профспілками, аби забезпечити повну відповідність проекту Трудового кодексу (законопроект №1658)  міжнародним трудовим стандартам.

При цьому, основним аргументом при прийнятті вищевказаного рішення СПО стала заява голови ФПУ Григорія Осового про те, що МОП не збирається надавати коментарі до ухваленого ВР України 05.11.2015 року в першому читанні проекту Трудового кодексу, який після отримання Меморандуму про технічні зауваження від МОП, та внесення суттєвих змін робочою групою при Комітеті ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради внесений на друге читання і голосування в цілому. Григорій Осовий обгрунтовував свою позицію начебто отриманою з цього питання інформацією від Вас особисто.

Просимо надати відповідь, чи це відповідає дійсності, та чи є ця інформація офіційною позицією Міжнародної організації праці, чи Вашою особистою думкою.

Наголошуємо на тому, що відповідь на вищевказане питання має дуже важливе значення, враховуючи офіційну позицію Міжнародної конфедерації профспілок, що викладена у листі Президента МКП Жоао Антоніо Феліціо та Генерального секретаря МКП Шаран Барроу до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України та голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення із закликом переглянути законопроект №1658 та провести консультації з профспілками, аби забезпечити його повну відповідність міжнародним трудовим стандартам.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83