Загальні

Соціальним захистом тема розмови не обмежилася ВАЖЛИВО!

У конференц-залі Верховної Ради відбулося чергове засідання Соціальної ради Інституту соціального захисту громадян, участь у якому взяв голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

На заході передусім йшлося про поточну соціально-економічну ситуацію в Україні. Левову частку час було присвячено соціальному захисту ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС. Не оминули учасники зібрання і теми пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби. Жваву дискусію викликали питання щодо монетизації пільг та змін у системі державного фінансування громадських організацій. Результатом обговорень стала резолюція, ухвалена одноголосно. А потім у кулуарах парламенту очільники структур та народні обранці, які брали безпосередню участь у засіданні, провели брифінг.

Голова КВПУ Михайло Волинець передусім подякував організаторам заходу за надану можливість висловитися та обмінятися думками із широким колом учасників.

«Тут зібралися представники багатьох громадських організацій, - зазначив він. – Вдалося розглянути наболілі питання та напрацювати протокольні рішення, зокрема щодо повернення пільг чорнобильцям та військовим пенсіонерам. Однак лише цим тема розмови не обмежилася. Йшлося і про те, як зберегти медичні та начальні заклади – щоб не повимирали села. Також торкнулися трудового законодавства. Хочу нагадати, що одними з авторів проекту Трудового кодексу, який інакше, як рабський, і назвати важко, є Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, перший віце-прем’єр Степан Кубів та віднедавна – Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Зайвим буде казати, що погіршення трудового законодавства призведе до погіршення життя усіх верств населення – і тих, хто працює, і тих, хто збирається на пенсію. Вкрай важливо, що майданчик, створений у стінах парламенту, маю на увазі Інститут соціального захисту громадян, дає можливість безпосередньо поспілкуватися з народними депутатами та порушити перед ними низку актуальних питань, що потребують вирішення на законодавчому рівні».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83