Загальні

Міжнародна конфедерація профспілок закликала владу відкликати проект Трудового кодексу ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шаран Барроу звернулася  до голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Міністра соціальної політики України Андрія Реви з закликом зняти з розгляду проект Трудового кодексу (законопроект №1658). Вона також нагадала високопосадовцям про коментарі експертів МКП щодо  проекту, які були надіслані високопосадовцям ще у минулому році.  Таким чином міжнародна профспілкова організація відреагувала на звернення Конфедерації вільних профспілок України. Пропонуємо ознайомитися з текстом листа:


 

Шановний пане Парубій!

Шановний пане Міністре!

Наша членська організація Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) поінформувала нас про те, що, згідно з  наказом Верховної Ради № 2351-VIII, проект Трудового кодексу  України (законопроект № 1658) був включений до порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Ми шкодуємо, що були проігноровані наші неодноразові звернення до вашого уряду щодо необхідності консультування з профспілками з метою забезпечення повної відповідності проекту Трудового кодексу міжнародним трудовим стандартам, які ратифіковані Україною, зокрема нормам Конвенції МОП №144. Ми також шкодуємо, що аналіз та рекомендації МКП щодо тексту законопроекту не були враховані в остаточній редакції, запропонованій для розгляду Верховною Радою.

Тому ми закликаємо вас негайно відкликати проект та чекати висновків Комітету Експертів із застосування конвенцій та рекомендацій МОП щодо відповідності проекту Трудового кодексу  ратифікованим Україною конвенціям МОП, стосовно дотримання яких як КВПУ, так і МКУ надали свої зауваження.

З повагою, Шаран Барроу 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83