Загальні

НПГУ закликає вжити заходів ВАЖЛИВО!

На вугільних підприємствах, підпорядкованих Міністерству енергетики та вугільної промисловості, склалася вкрай критична ситуація з забезпеченням  підприємств електроенергією. Про це йдеться у листі голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця, адресованому очільнику Державної служби України з питань праці Роману Чернезі.                                                           

«Сьогодні, 2 квітня, структурні підрозділи ДП «Регіональні електричні мережі», які підпорядковані Міністерству енергетики та вугільної промисловості, вдалися до знеструмлення вугільних підприємств, - зазначається у кореспонденції. - Зокрема, на шахті «Гірська» ДП «Первомайськвугілля», на якій вугілля видобувається на глибині понад 1000 метрів, залишаються під землею 240 шахтарів». Наголошується, що електроенергія подається по запасному кабелю лише для забезпечення провітрювання та відкачування води. На шахті включено план ліквідації аварії. Гірники змушені будуть виходити на поверхню по запасному виходу в південному шахтному стовбурі по драбинах.

Завершується лист закликом «негайно вжити заходів та притягнути до відповідальності осіб, які чинять злочин стосовно шахтарів».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83