Загальні

Підтримаймо електронну петицію ВАЖЛИВО!

На веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України оприлюднено електронну петицію «Клопотання про зупинення Постанови Кабінету міністрів «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» № 197 від 14 березня 2018 року.


 

Її ініціатор - Сергій Кириченко, голова Дніпропетровської обласної організації ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів». Одночасно зі  створенням петиції він звернувся з відповідним  поданням до Конституційного суду України. Про це повідомив очільник ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» Володимир Петровський. Він також зазначив, що вже розпочався збір підписів на  підтримку електронної петиції, яка доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/43936.

«Прошу максимально поширити інформацію і, безумовно, підписати петицію, - закликав Володимир Петровський. - Вона має набрати 25 тисяч голосів. Це - реальний крок до скасування постанови».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83