Загальні

Вдала та продуктивна поїздка ВАЖЛИВО!

Учора голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, його заступниця Наталія Левицька, очільник Київської обласного об'єднання КВПУ Микола Тихонов, а також юристи КВПУ і НПГУ відповідно Володимир Давиденко та Гліб Колєсов побували на Державному спеціалізованому підприємстві «Чорнобильський спецкомбінат», де зустрілися з його генеральним директором Михайлом Грабчуком.

«Є певні непорозуміння між адміністрацією підприємства та членами нашої профспілки, - написав на своїй сторінці у Фейсбуці Михайло Волинець. - Намагаємося вирішувати питання щодо недопущення перешкоджання діяльності незалежної профспілки».

Згодом він повідомив, що зустріч виявилася вдалою та продуктивною. «Вирішили питання щодо приміщення для забезпечення стабільної діяльності незалежної профспілки. Домовилися про посилення соціального діалогу між незалежною профспілкою та адміністрацією підприємства й подальшу співпрацю», - констатував Михайло Волинець.

Того ж дня відбулося розширене засідання профкому первинної профспілкової організації НПГУ Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» під орудою очільника тамтешньої первинки Віктора Леонідова. З-поміж інших важливих тем йшлося про соціально-економічну ситуацію на підприємстві, зокрема перспективи його реформування. Також учасники засідання порушували  питання щодо якості харчування у їдальні, забезпечення працівників усім необхідним та ймовірних скорочень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83