Загальні

Для поліпшення стану безпеки та гігієни праці ВАЖЛИВО!

У рамках проекту МОП  «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України» за фінансової підтримки уряду Канади в селищі Литовеж Волинської області проходить тренінг «Основи безпеки у шахтах». Конфедерацію вільних профспілок України на ньому представляє головний технічний інспектор НПГУ Сергій Сименко.

Фахівці з питань охорони праці від профспілок, органів державного нагляду та роботодавців протягом трьох днів вивчатимуть міжнародний досвід оцінки виробничих ризиків на підприємствах.

«Модель ризико-орієнтованої системи управління охороною праці ефективно використовується в європейській практиці, - відзначив Сергій Сименко. - Вона, зокрема, передбачає реальну участь працівників та профспілок у впровадженні на підприємстві безпечних та нешкідливих умов на робочих місцях. Ми, як профспілки, дуже зацікавлені у тому, щоб на наших підприємствах налагоджувалася системна та неформальна співпраця між найманими працівниками й роботодавцями. Щоб роботодавці чули, враховували та спільно з працівниками і профспілками напрацьовували конкретні заходи для усунення потенційних загроз на робочих місцях».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83