Загальні

Семінар про дотримання засад Конвенції МОП № 102 ВАЖЛИВО!

За сприяння Міністерства соціальної політики та Міжнародної організації праці у Києві пройшов семінар, на якому йшлося про дотримання засад Конвенції МОП № 102 щодо мінімальних норм соціального забезпечення. 

Участь у заході взяв Володимир Давиденко, юрист Конфедерації вільних профспілок України. Із вітальним словом до учасників звернулися Микола Шамбір, заступник міністра соціальної політики України,  Кенічі Хіросе, старший спеціаліст з питань соціального забезпечення Групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи (МБП-Будапешт) та Сергій Савчук, національний координатор МОП в Україні.За словами  Володимира Давиденка, програма семінару була вкрай насиченою, до обговорення тем активно долучалися Майя Стерн-Плаза, старший спеціаліст Департаменту соціального захисту, та Валерія Нестеренко, спеціаліст цього ж департаменту із МБП-Женева.

Фахівці Мінсоцполітики ознайомили присутніх із особливостями надання різних видів соціальної допомоги, зокрема: у зв’язку з хворобою, по старості,  у випадку трудового каліцтва або професійного захворювання, у зв’язку з вагітністю та пологами, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника. Також було презентовано Методику розрахунку коефіцієнту заміщення попереднього доходу для соціального забезпечення по старості, інвалідності та по втраті годувальника.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83