Загальні

Для відновлення гірничих виробок потрібні будуть додаткові кошти, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Протест гірників трьох шахт ДП «Селидіввугілля» - «1/3 Новогродівська», «Котляревська» та «Україна» триває уже восьмий день і набуває затяжного характеру. 

Люди відмовляються спускатись у вибої. А це може призвести до того, що для відновлення гірничих виробок потрібні будуть чималі додаткові кошти. За словами голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця, учорашня зустріч представників трудових колективів та профспілок шахт ДП «Селидіввугілля» із міністром Ігорем Насаликом виявилася безрезультатною. «Люди стають заручниками обставин, - розповідає він. - Депутатам Верховної Ради, які запевняли, що посприяють в організації зустрічі із віце-прем'єр-міністром з питань паливно-енергетичного комплексу Володимиром Кістіоном та Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, поки що цього зробити не вдалося. Тим часом, стають відомими нові факти корупції не тільки у ДП «Селидіввугілля». «Ниточки» тягнуться до керівників міністерства. Приміром, у ситуації із вкраденими пластами на шахтах «Котляревська» та «1/3 Новогродівська». Спочатку їх присвоїли люди Олександра Януковича, пізніше пласти перейшли у власність інших осіб, і тут вже чітко проглядається інтерес міністра Ігоря Насалика».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83