Загальні

Підтримка шахтарям «Інгульської» лише зростатиме ВАЖЛИВО!

Пацієнт скоріше хворий, ніж здоровий. Так коротко можна можна охарактеризувати нинішню ситуацію на шахтах із видобутку уранової руди, зокрема – й на «Інгульській». Робітники далі не могли терпіти негативу, який накопичився за попередні роки, й почали вимагати підвищення заробітної плати, забезпечення належних умов охорони праці і техніки безпеки, створення нормального морально-психологічного клімату в колективі. 

Проте керівництво шахти замість того, щоб задовольнити справедливі вимоги гірників і забезпечити їм гідні умови праці, підвищило всього на 20% зарплату й вирішило першим в історії України публічно покарати працівників та ще й зробити це за допомогою суду. І робітників справді за позовом адміністрації намагаються судити та ще й за участю служительки Феміди, до якої дуже багато претензій і поведінка якої мала б викликати увагу не лише простих громадян, а й контролюючих державних органів.

За час розгляду справи у суді інцидент набув широкого розголосу не тільки в Україні, а й за її межами. У парламенті Великої Британії один із депутатів повідомив про те, що адміністрація шахти в Україні намагається упокорити робітників за допомогою суду. Занепокоєні інцидентом і Міжнародна конфедерація профспілок та Міжнародна організація праці.

«Конфедерація вільних профспілок України не допустить розправи над найманими працівниками, - запевнив на своїй сторінці у Facebook очільник КВПУ Михайло Волинець. - Керівники підприємства не розуміють, що влаштовуючи судилище над робітниками, вони фактично судять самих себе. Бо, побувавши на попередньому засіданні, впевнився, що на наступні приходитиме все більше підтримки. Ми вже зараз готуємо всі необхідні документи до МОП та інших світових інституцій про факт розправи над найманими працівниками на прикладі шахти «Інгульська».

Нагадаємо, що наступне судове засідання у цивільній справі №390/2078/17 за позовом ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» до 94 працівників  шахти «Інгульська» відбудеться 9 лютого.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83