Загальні

Чергова перемога незалежних профспілок ВАЖЛИВО!

На ім’я очільника Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця надійшла подяка від голови первинної профспілкової організації Вільної профспілки освіти і науки України Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського  національного університету імені Олеся Гончара Лариси Колесник за допомогу у вирішенні долі закладу.

До КВПУ 19-20 грудня звернулися  голова ВПОНУ Володимир Фундовний та Лариса Колесник з проханням здійснити всі можливі дії, щоб припинити процес незаконного масового звільнення працівників вказаного коледжу.

Юридична служба КВПУ оперативно підготувала відповідні звернення, які 22 грудня були направлені до Прем’єр-міністра та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Інформацію про критичну ситуацію, що склалася у Дніпропетровському педагогічному коледжі було розміщено на сайті КВПУ та на сторінці Михайла Волинця у Фейсбуці. У газеті «Аспект» (№46, 2017 р.) під рубрикою «Свавілля» було надруковано статтю про зухвале порушення конституційних прав громадян України - незаконне масове звільнення під час навчального року усього трудового колективу працівників ліцею, у якому здобувають освіту 1100 студентів.   

27 грудня відбулася досить емоційна зустріч представників профспілок, трудового колективу, батьків і студентів коледжу з представниками Дніпропетровської обласної ради, під час якої владоможців повідомили про дії КВПУ щодо захисту прав працівників закладу на національному і міжнародному рівні.

Наступного дня ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара видав наказ №365, яким скасовано наказ №189 від 5 липня 2017 р. про припинення діяльності Дніпропетровського педагогічного коледжу.

Отже заклад вдалося відстояти. Це стало можливим завдяки злагодженим діям профспілкових лідерів, юридичної та інформаційної служб КВПУ, членів трудового колективу, батьків і студентів коледжу. Вітаємо усіх, хто доклав зусиль до спільної перемоги!

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83