Загальні

Продовжується робота щодо захисту права працівників на пільгову пенсію ВАЖЛИВО!

КВПУ продовжує роботу щодо відновлення права працівників на пільгову пенсію за Списком №1 та Списком №2 професій і посад. 


 

Нагадаємо, що за ініціативою Колючого М.С. ,голови профспілкової організації «Металістів» ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» (м. Кам'янське), Конфедерація dільних профспілок України подала адміністративний позов до Окружного адміністративного суду м. Києва до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики та Державної служби з питань праці про скасування постанови КМУ №461 від 24.06.2016 р., якою суттєво скорочено перелік працівників, яким надається право на пільгову пенсію.

Судові засідання у справі №826/15762/16 вже відбувалися навесні. Після 8 місяців очікування судовий процес повинен відновитися. Наступний судовий розгляд справи призначено на 17 січня 2018 р. о 10:50 в м. Києві.

Крім того, наразі постійно відбуваються засідання робочих груп за участю  представникыв Міністерства соціальної політики, Держпраці та іншими зацікавленими сторонами щодо внесення змін у Списки №1 та №2. На жаль, ці зустрічі завершуються неконкретними обіцянками та не дають позитивного результату.

Тому Конфедерація вільних профспілок України наголошує, що всі профспілки мають консолідувати свої дії з відновлення справедливості у Списках №1 та №2, адже у результаті їх скорочення постраждали працівники різних галузей промисловості, зокрема хімічної, вугільної, металургійної та інших.

Не можна допустити продовження наступу на права людей найманої праці. Необхідно докласти всіх зусиль для відновлення прав на пільгову пенсію працівників, які працюють у у важких та шкідливих умовах.

Гліб Колесов, юридична служба НПГУ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83