Загальні

Медики «швидкої» наголошують на знищенні своєї професії ВАЖЛИВО!

Ось уже впродовж кількох днів о 12-й годині на всіх машинах швидкої допомоги вмикаються мигалки і сирени. У такий спосіб медики вкотре хочуть привернути увагу влади до знищення своєї професії шляхом «реформування». Акція триватиме до кінця тижня.

Про підгрунтя події розповів голова незалежної профспілки працівників швидкої допомоги в Запорізькій області Анатолій Сидоренко.

«З усіх регіонів України тільки одна область – Волинська – ратує за парамедиків, – зазначив він. – Пояснюють це тим, що маючи «корочку» парамедика, можна за хороші гроші працювати в Польщі. Це, звичайно, добре, але як бути нашому населенню? У чому принципова відмінність між лікаром і парамедиком? Останні не ставлять діагноз - для цього всіх хворих і постраждалих треба везти до стаціонару. А наші лікарі і фельдшери ставлять діагноз і надають допомогу вже на місці. Крім того, у нас немає інструкторів з парамедицини, оскільки їх ще не підготовлено в достатній кількості, немає відповідних навчальних закладів з необхідним для підготовки парамедика обладнанням. Немає у нас і приймально-діагностичних стаціонарів».

Також Анатолій Сидоренко зауважив, що на 2018 рік на закупівлю автомобілів «швидкої» не виділено жодної копійки. А у восьми областях не передбачено коштів на нові диспетчерські. «Тобто взагалі нічого немає, але при цьому з 1 січня наша професія фактично знищується. Ми хочемо, щоб всі зрозуміли, що на всіх нас чекає найближчим часом», - підсумував він.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83