Загальні

Із запровадженням медичного страхування забарилися, - Олег Панасенко ВАЖЛИВО!

На запрошення Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я представники Вільної профспілки медичних працівників України взяли участь у засіданні круглого столу «Запровадження загальнообов'язкового соціального медичного страхування в Україні».

Голова ВПМПУ Олег Панасенко у своєму виступі наголосив, що однією з причин того, чому в Україні досі немає страхової медицини, є те, що за нинішніх умов  зберігається колосальна можливість для розкрадання бюджетних коштів, призначених на охорону здоров'я. «Страхову медицину давно вже слід було запровадити у нашій країні, - зазаначив він. – Тоді б страхова компанія чи фонд могли б перевірити, на що була витрачена кожна копійка».

Також Олег Панасенко акцентував на тому, що страхові кошти передусім витрачати на оплату праці медиків. Він переконаний, що це не тільки надасть можливість хворим отримувати якісну і вчасну медичну допомогу, але й мотивуватиме медиків не виїжджати з країни, а працювати дома, отримуючи високу легальну заробітну плату.

«Заради цієї мети всім профспілковим організаціям, медичній спільноті і громадськості необхідно об`єднатися, як це було на Національному форумі охорони здоров`я, і допомогти профільному комітету не тільки створити єдиний законопроект, але й усіляко сприяти його ухваленню у Верховній Раді», - підсумував профспілковий лідер.

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров`я Ольга Богомолець подякувала Вільній профспілці медичних працівників України за активну позицію і готовність до плідної співпраці.  

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83