Загальні

Оцінювали реалізацію європейських недискримінаційних норм на ринку праці ВАЖЛИВО!

Підписавши таку очікувану Угоду про Асоціацію з ЄС, Україна взяла на себе низку зобов’язань, у тому числі  - й імплементувати конкретні європейські норми. Зокрема, наша держава повинна впровадити й шість Директив ЄС у сфері протидії дискримінації. Про те, як Україна виконує це зобов’язання, говорили у Києві на нещодавній конференції „Уряд і бізнес: чи є перспективи впровадження недискримінаційних норм на ринку праці?”. Її організаторами виступили Бюро соціальних та політичних розробок, Коаліція "За рівність у праці", до якої входить Конфедерація вільних профспілок України, Індекс корпоративної рівності. Захід відбувся за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту Громадська синергія під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.


 

Організатори конференції акцентували на тому, що зробивши європейський вибір, Україна  повинна  приєднатися до  правил гри, й установити рівний підхід, ставлення, умови і оплату за рівноцінну працю для жінок та для чоловіків.  Це можливо досягнути, зокрема виконавши положення шести „недискримінаційних" Директив Ради ЄС, які стосуються гендерно-рівного доступу українських громадян до праці та послуг: 2010/18/ЄС: Рамкова угода щодо батьківської відпустки; 2000/43/ЄС: Протидія расовій та етнічній дискримінації; 2000/78/ЄС: Протидія дискримінації у сфері зайнятості; 2004/113/ЄС: Рівний доступ чоловіків і жінок до товарів й послуг; 92/85/ЄС: Охорона праці вагітних працівниць, породіль та годувальниць; 79/7/ЄС: Соціальне забезпечення: рівне ставлення до чоловіків і жінок.

У ході обговорення оцінювали прогрес у виконанні цих вимог керівники відділів та спеціалісти, відповідальні за питання європейської інтеграції Міністерства соціальної політики України, Державної служби зайнятості України, науковці НАН України з НДІ питань праці і занятості населення, Центру проблем імплементації європейського соціального права, експерти Коаліції з протидії дискримінації в Україні, Ради Європи, представники профспілок та бізнесу, міжнародні експерти. І якщо представники державних інституцій давали більш оптимістичні оцінки, то представники профспілок, громадських організацій та експерти акцентували увагу на низці проблем у цій сфері.

Виступаючи на конференції, голова КВПУ Михайло Волинець розповів, як нерівність на ринку праці негативно впливає на життя простих громадянок і громадян.

«До мене зверталися дружини шахтарів ДП «Селідіввугілля», яким не виплачували заробітну плату, – сказав він. – Одна з них  зізналася, що вагітна і не знає, за що вона з чоловіком будуть готувати та одягати свою дитину. У шахтарських містах важко знайти іншу роботу, й життя сімей залежить від вугільних підприємств. Така ситуація – пригнічує».

Також голова КВПУ звернув увагу на умови праці жінок, які повинні були б покращуватися.

«Жінки працюють на важких роботах, як і в радянські часи. Наприклад, провідниці, де позмінна важка стресова робота. Водночас жінки продовжють отримувтаи зарплати на 25% менше, ніж чоловіки. Тобто перед нами є велике коло завдань і над ними нам потрібно працювати».

КВПУ виступає за покращення українського законодавства у сфері рівності та запроведження дійсно європейських стандартів. Водночас Михайло Волинець застеріг від маніпуляцій у цій сфері.

«Уже якось намагалися під приводом євроінтеграційних процесів протягнути рабський Трудовий кодекс, який суттєво звужує права працівників та профспілок, - нагадав він. – Хоч насправді необхідно було внести зміни щодо заборони дискримінації до чинного Кодексу законів про працю, що й врешті депутати змушені були так й зробити. Але проект Трудового кодексу, який підготовлений до другого читання, вже не містить цього положення, хоч воно виконує вимоги, взяті Україною. Водночас законопроект передбачає збільшення робочого часу. Якщо взяти для прикладу простих працівниць Києва, яким потрібно  1-1,5 години, щоб  доїхати на роботу. Тобто вони працюватимуть 10 годин й тратитимуть ще 3 – на дорогу,  а вдома змушені виконувати хатню роботу… А як у таких умовах працюватиме самотня матір, якій треба відвезти-забрати дитину зі школи, приділити час для її виховання? Крім цього, одиноких матерів зможуть звільняти, якщо законопроект №1658  буде ухвалений».  

23509191 1923367837912165 1231771421581784121 o

 Про гнучкість трудових відносин, поширенню яких сприяють норми Трудового кодексу, говорила й голова Молодіжного комітету КВПУ Олеся Брязгунова.  Вона присвятила свій виступ новим формам зайнятості та майбутньому сфери праці у контексті забезпечення рівності.

«З одного боку, нові форми зайнятості, диджиталізація та автоматизація можуть покращити життя працівникам, зробивши їх працю безпечнішою, зручнішою та менш тривалою, – зазначила вона. – З іншого боку, ми спостерігаємо, як ці тенденції погіршують становище людей найманої праці, позбавляючи їх стабільної роботи, соціальних гарантій, або взагалі можуть вести бо зростання безробіття. Наприклад, в рамках онлайн-платформ жінки фактично є працівниками, але юридично – самозайнятими, які виконують замовлення. Така підміна трудових відносин є досить небезпечною. Щоб майбутнє праці було для всіх кращим, необхідно подолати гендерні проблеми у доступі до навчання, підвищення кваліфікацій  та в застосуванні нових технологій. Також через впровадження нових технологій та форм зайнятості не повинна погіршуватися якість праці. Саму ж систему соціального захисту треба пристосовувати до нових умов ринку праці».

23550930 1923367244578891 4917919483961927111 o 1

Окрім обговорення проблем ринку праці на конференції йшлося й про успішні практики українського бізнесу з подолання дискримінації, поширення понять різноманітності та інклюзивності на робочому місці. І як приклад, навели низку компаній- лідерів Українського індексу корпоративної рівності.

Закінчилася конференція формулюванням резолюції з конкретними рекомендаціями щодо впровадження рівності та недискримінації у сфері реалізації соціально-економічних прав, які в подальшому будуть застосовані всіма зацікавленими сторонами.

резолюція

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83