Загальні

Зустріч профспілківців із урядовцями: питань порушено багато – чітких пояснень мало ВАЖЛИВО!

У Клубі Кабінету міністрів відбулася зустріч Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань. На заході Конфедерацію вільних профспілок України представляв її голова Михайло Волинець.

Під час зустрічі було розглянуто низку важливих питань. Зокрема йшлося про перебіг реформ у соціально-економічній сфері, їх вплив на рівень життя громадян та стабілізацію роботи підприємств реального сектору економіки. Чимало уваги було приділено стану виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки. Обговорювалися також основні цілі та завдання Генеральної угоди на новий строк. Учасники зібрання не оминули теми упровадження реформи охорони здоров’я, та які наслідки вона матиме власне як для медиків, так і загалом для усього населення. Левову частку запланованого часу було виділено положенням проекту Державного бюджету на 2018 рік, особливо  ж - пропозиціям профспілок.

Окрім очільника Кабміну Володимира Гройсмана участь у принциповій розмові взяли перший віце-прем’єр Степан Кубів, міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик та інші урядовці.

По завершенні зустрічі Михайло Волинець поділився враженнями від почутого і побаченого. «У мене таке відчуття, - зазначив він, - що небожителі, тобто наші високопосадовці, занадто далеко від простого українського люду, а тому й не знають реального стану речей. А тому здебільшого їхня позиція не збігається з оцінками профспілок у багатьох питаннях, надто ж – у соціальній сфері. Через те й залишилося враження, що багато порушених питань так і залишилися без чітких пояснень і зрозумілих відповідей».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83