Загальні

Регресні виплати обіцяють осучаснити ВАЖЛИВО!

У Міністерстві соціальної політики сьогодні відбулося засідання за участю міністра Андрія Реви, його першого заступника Ольги Крентовської та директора Фонду соціального страхування Євгена Баженкова. Конфедерацію вільних профспілок України на ньому представляв член правління Фонду соцстраху, голова Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області, голова первинної організації НПГУ при Павлоградському міському відділенні Фонду соцстраху Микола Житник. 

За його словами, зібрання відбувалося з приводу осучаснення регресних виплат, призначених за період із 2008-го по 2011 рік.

Після дискусій і дебатів, у яких окрім високопосадовців та керівництва Фонду соціального страхування України також взяли участь представники громадських організацій інвалідів із різних регіонів країни, було вирішено доручити Мінсоцполітики до 16 листопада цього року підготувати напрацьовані 2 листопада пропозиції по осучасненню регресних виплат та відповідні розрахунки і надіслати їх профспілкам та громадським організаціям.

«Ми протягом восьми днів до 24 листопада маємо все це вивчити, висловити свої зауваження та міркування й надіслати до Міністерства соціальної політики, - пояснює Микола Житник. – Отримавши наші напрацювання, фахівці Мінсоцполітики пообіцяли до 15 грудня узагальнити їх та внести до проекту Постанови Кабміну про осучаснення регресних виплат за 2008-2011 роки і передати документ на ухвалення його урядом. Аби з 1 січня 2018 року здійснити цю процедуру. Сподіваюся, що проблем із втіленням у життя такої постанови Кабміну не виникне, бо у Мінсоцполітики запевнили, що зараз уже є на це 1 млрд грн, а 800 млн грн знайдеться у держбюджеті на наступний рік. Отже, потрібні 1,8 млрд грн на осучаснення регресних виплат у січні 2018-го будуть». 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83