Загальні

МКП звернулася до Голови Верховної Ради щодо проекту Трудового кодексу ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) проаналізувала проект Трудового кодексу (законопроект №1658) й вважає, що його не можна ухвалювати у другому читанні, адже він  порушує стандарти праці, встановлені Міжнародною організацією праці, та суттєво погіршить становище людей найманої праці в Україні. КВПУ надіслала текст законопроекту та аналіз його положень, які порушують міжнародні трудові стандарти, до Міжнародної організації праці, Міжнародної конфедерації профспілок та Глобальної Союзу  IndustriAll. МКП уже відреагувала на звернення КВПУ - її генеральний секретар Шаран Барроу надіслала листа Голові Верховної Ради України Андрію Парубію. Пропонуємо ознайомитися з його змістом:


 

Шановний голово!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП), яка представляє 181 мільйон працівників у 163 країнах і територіях та має 340 національних філій, дуже стурбована розвитком трудового законодавства в Україні. Проект Трудового кодексу (законопроект № 1658), який обговорювався у першому читанні у листопаді 2015 року, був значно змінений з того часу, і, на наш погляд, ці зміни, якщо вони будуть прийняті, серйозно підірвуть права працівників України та  суперечитимуть міжнародним нормам, закріпленим у конвенціях Міжнародної організації праці. З огляду на це, ми наполегливо закликаємо   Вас звернутися до  МОП з проханням надати технічну експертизу щодо поточного проекту стосовно його відповідності нормам МОП та відкласти голосування за проект до того часу, поки не буде отримана така експертиза.

З повагою,

Генеральний Секретар                              Шаран Барроу 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83