Загальні

Вимагали заборонити торгівлю землею ВАЖЛИВО!

Сьогодні під Кабінетом міністрів відбулася масова акція протесту, до якої долучилися й активісти Всеукраїнської профспілки «Рідна земля». Пікетувальники пройшли маршем від станції метро «Арсенальна» до Будинку уряду, де було проведено кількагодинний мітинг. 

Учасники акції вимагали заборонити торгівлю землями сільськогосподарського призначення. Промовці у своїх виступах наголошували на тому, що уряд, не питаючи в народу згоди, підписує від імені українців меморандуми з іноземними кредиторами, в яких зобов'язується за позику розпродати їхню ж власність, торгувати основним національним багатством ‒ землею.

Очільниця ВПС «Рідна земля» Олена Дума загострила увагу присутніх на тому, що в Україні досі не встановлено реальної ціни земельних ділянок, а тому люди отримують мізерні суми за свої паї. Свій виступ вона завершила вимогою продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Народний депутат Андрій Іллєнко нагадав, що Президент України Петро Порошенко свого часу пояснив, чому не виконує передвиборчу обіцянку – не продає корпорацію «Рошен»: «За умов, коли в країні тривають воєнні дії, ціна на промислові об’єкти є занадто низькою». «Отже, «Рошен» продавати не можна, бо ціна занизька, а землю – можна?!», - підсумував під гучні оплески парламентар.

З-поміж інших вимог, які лунали на мітингу, варто виокремити такі: провести повну інвентаризацію всіх національних земельних ресурсів; звільнити голову Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру; відновити Державне агентство земельних ресурсів.

Своєрідним гаслом заходу стали слова «Українська земля – українцям!», які упродовж усієї акції дружно скандували її учасники.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83