Загальні

Шахтарі проводять акції протесту, вимагаючи погашення боргів із зарплат ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку трудові колективи ДП «Волиньвугілля», як і попереджали, розпочнуть акцію протесту на міжнародному митному переході Ягодин. Перед цим гірники шахт «Бужанська» і №9 «Нововолинська» упродовж майже тижня відмовлялися спускатися під землю, вимагаючи погасити заборгованість із заробітної плати. 

«Гірники «Волиньвугілля» сьогодні зранку розпочнуть пікетування в Ягодині, - написав на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Причина банальна – невиплата заробітної плати та пограбування шахт зусиллями «смотрящих». Під тиском шахтарів, які страйкували впродовж попереднього тижня, керівництво Міністерства енергетики і вугільної промисловості спромоглося виплатити заробітну виплату лише за липень, і то лише підземним категоріям працівників! А працівникам непромислової групи за липень взагалі не виплачено в повному обсязі!»

Варто зазначити, що на шахті «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» залишилися під землею більш як 40 гірників із чотирьох дільниць - видобувних № 5 та 6, прохідницьного та конвеєрного. «Вимоги зрозумілі, - написав на своїй сторінці у Facebook Михайло Волинець. - По об’єднанню за серпень виплачено лише 5%! А вже необхідно платити за вересень. На шахті «Капітальна» за серпень виплачено 10% місячного фонду, а місячна зарплата складає 32 млн грн. Варто звернути увагу, що у дев’яностих роках, так само нахабно не платили людям зарплату. Тоді це об’єднання було центром страйкового руху в Україні».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83