Загальні

Підписано Меморандум між «Рідною землею» і «Справедливістю» ВАЖЛИВО!

Всеукраїнська профспілка «Рідна земля», яка входить до складу Конфедерації вільних профспілок України, підписала Меморандум про співпрацю із Громадсько-політичним рухом «Справедливість». Урочисте підписання документа відбулося в офісі «Справедливості». Автографи під Меморандумом поставили очільниця «Рідної землі» Олена Дума та лідер Громадсько-політичного руху Валентин Наливайченко. Свідками цієї небуденної події були голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, заступники КВПУ Наталія Левицька і Петро Тулей та активісти ВПС «Рідна земля».

«Оскільки державницька ідеологія «Справедливості» спрямована на очищення влади, встановлення соціальної та історичної справедливості, боротьбу з корупцією та здійснення європейських реформ в Україні, наша профспілка й приняла на засіданні Президії рішення про підписання Меморандуму з цією політичною силою», - заявила Олена Дума.

У свою чергу Валентин Наливайченко наголосив на тому, Громадсько-політичний рух «Справедливість» готовий підтримувати діяльність ВП «Рідна земля» у її прагненні вдосконалювати систему влади та державного управління, збереження національних природних багатств та генофонду українського народу. А ще він закликав до співпраці й інші профспілкові об’єднання. «Маю на увазі справжні профспілки, а не продажні, які виконують волю влади і роботодавців», - акцентував Валентин Наливайченко. І додав, що сподівається побачити у своїй команді потужних профспілківців, які мають незаперечний авторитет у трудових колективах.

Михайло Волинець у своєму слові зазначив, що ВПС «Рідна земля» першою з профспілкових структур підписала подібний документ, і висловив сподівання, що почин підтримають й інші організації, які входять до складу КВПУ. А щоб слово не розходилося з ділом, запропонував уже зараз спільно із «Справедливістю» розробити спільний план заходів щодо боротьби з корупцією. Пропозицію було прийнято з неприхованим захватом.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83