Загальні

Нарада за участю профспілківців «Металістів» ВАЖЛИВО!

Офіс Конфедерації вільних профспілок України відвідали активісти профспілки «Металістів» Дніпровського металургійного комбінату на чолі з головою тамтешньої первинної профспілкової організації Миколою Колючим. З огляду на це було проведено нараду за участю голови КВПУ Михайла Волинця та його заступників Наталії Левицької та Петра Тулея, а також очільниці Молодіжного комітету КВПУ Олесі Брязгунової. 

Під час конструктивної  розмови було обговорено цілу низку актуальних питань. Зокрема йшлося про загрози проекту Трудового кодексу, особливості ухваленої напередодні пенсійної реформи, Списки №1 та №2, стан у промисловості загалом та на Дніпровському металургійному комбінаті зокрема, а також про заборгованість на підприємствах. Зустріч, попри нетривалість, пройшла у досить динамічному та діловому руслі. Її учасникам вдалося обмінятися думками з приводу порушених тем та висловити своє бачення вирішення проблемних питань.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83