Загальні

Отримано відповідь із «Укрвуглереструктуризації» ВАЖЛИВО!

На адресу голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця надійшов лист за підписом генерального директора Державного підприємства  «Об’єднана компанія «Укрвуглереструктуризація» Максима Федотова. У кореспонденції йдеться про питання, порушене у зверненні очільника місцевої організації НПГУ у містах Селидовому та Новогродівці Віктора Трифонова, щодо повного припинення робіт водовідливного комплексу на шахті № 2 «Новогродівська». 

У розлогій відповіді зазначається: «ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація» отримало наказ Міненерговугілля України від 27 липня 2017 року № 498 «Про затвердження скоригованого проекту ліквідації шахти № 2 «Новогродівська», в якому передбачено ліміт коштів на утримання шахти у водовідливному режимі до 01 жовтня 2017 року. Листами від 01.08.2017 р. №645 та №646 ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація» повідомило Міністерство енергетики та вугільної промисловості України й ДП «Селидіввугілля» про зупинку водовідливу на шахті №2 «Новогродівска» з 1 жовтня 2017 року.

На даний час на ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація» проведено комплекс заходів, щодо запланованого звільнення працівників шахти №2 «Новогродівська» та демонтажу обладнання.

Від 18.04.2017 року отримано лист № 1/167 про розроблені по ВІЇ «Шахта 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» організаційно-технічні заходи при можливому додатковому притоку води з виробок шахти №2 «Новогродівська». Згідно з розробленими заходами шахтою було збудовано водозбірник об’ємом 4000м3, який забезпечить прийом води з виробок шахти №2 «Новогродівська» у разі її зупинки.

Однак 29.08.2017 р. від ДП «Селидіввугілля» отримано лист, у якому зазначається, що існуючий водовідливний комплекс ВП «Шахта 1/3 «Новогродівська» не розрахований на додатковий приплив води і потребує модернізації. Для недопущення аварійної ситуації та затоплення шахти до завершення робіт по модернізації водовідливного комплексу ВП «Шахта 1/3 «Новогродівська», необхідно продовжити строк роботи у водовідливному режимі шахти № 2 «Новогродівська».

Слід зазначити, що рішення Секції «Вугільна промисловість» науково-технічної ради Міненерговугілля України від 01.12.2015 р. щодо будівництва гідроізолюючих перемичок з боку ДП «Селидіввугілля» не було виконано.

У зв’язку із вищенаведеним, для недопущення аварійної ситуації, пов’язаної     із запланованою зупинкою водовідливу, ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація» звернулося до Міненерговугілля України з проханням остаточно вирішити порушене питання.

Додатково звертаємо Вашу увагу, що ліміту коштів на утримання шахти у водовідливному режимі після 01.10.2017 р. скоригованим проектом ліквідації шахти № 2 «Новогродівська» не передбачено, отже наше підприємство не зможе в подальшому забезпечити безпечну експлуатацію шахти у водовідливному режимі та своєчасну виплату заробітної плати працівникам шахти № 2 «Новогродівська».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83