Загальні

КВПУ відвідали зарубіжні гості ВАЖЛИВО!

Офіс Конфедерації вільних профспілок України відвідали стипендіати з Фонду Ганса Бьоклера. Зарубіжних гостей передусім цікавили питання діяльності КВПУ та її структурних підрозділів, а також найболючіші проблеми, з якими доводиться стикатися незалежним профспілкам в Україні після Майдану.  


 

Заступник голови КВПУ Наталія Левицька та голова Молодіжного комітету КВПУ Олеся Брязгунова упродовж двогодинної розмови докладно розповіли про стан справ у Конфедерації, про ті виклики, які стоять перед профспілківцями, ознайомилаи з вітчизняними реаліями у сфері захисту прав та інтересів людей найманої праці, а також відповіла на численні запитання учасників розмови.

DSC 3159

Під час невимушеної бесіди було порушено низку цікавих та досить гострих тем. Наприкінці зустрічі гості подякували за змістовну і досить жваву дискусію, і запевнили, що почерпнули зі спілкування багато нового і водночас цікавого.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83