Загальні

Із Днем знань! ВАЖЛИВО!

У когось першовересневе свято асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому педагогу, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок. 1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною.

Від щирого серця вітаю з Днем знань усіх, хто за покликом серця відчиняє нам двері до знань, у кого починається перший чи черговий навчальний рік, хто постійно збагачується новими надбаннями науки і практики, Нехай щедро колоситься засіяна вами освітня нива!

Вітаю також усіх дівчаток та хлопчиків, які 1 вересня увійдуть до класів і сядуть за парти. Сміливо крокуйте країною знань, долайте труднощі, творчо ставтеся до справи і досягайте бажаного на своєму життєвому шляху! 

Учням випускних класів бажаю твердої упевненості в тому, що тільки знання відкривають людині чудовий і неосяжний світ, дають великі можливості для того, щоб реалізувати всі свої здібності. Адже це так важливо і для вас, і для ваших батьків.

Ми всі належимо до однієї великої сім'ї – великого українського народу. Його майбутнє залежить від якісної освіти, від запровадження найкращого європейського і світового досвіду, від плекання рідних традицій. Упевнений, що ви неодмінно станете освіченими людьми і справжніми патріотами.

З новим навчальним роком! Успіхів і досягнень!

Голова Вільної профспілки освіти і науки України Володимир ФУНДОВНИЙ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83