Загальні

На згадку про голову первинки НПГУ ВАЖЛИВО!

Дев’ять днів тому не стало Сергія Бублика, голови первинної організації Незалежної профспілки гірників України шахти «Тернівська» - однієї з найбойовіших у ПАТ «Кривбасзалізрудком». Серце 52-річного гірника і активіста НПГУ зупинилося 24 серпня, а в день його професійного свята, 27 серпня, рідні та близькі, друзі та колеги провели Сергія Віталійовича в останню путь.

Сергій Бублик - корінний криворіжець. Після закінчення в 1983 році профтехучилища за фахом КВП працював слюсарем. Потім - служба в армії і знову робота за фахом в «Укрчорметавтоматика».

Електрослюсарем на шахті Сергій Бублик починав у 1986-му. Потім був гірником очисного забою, згодом працював кріпильником. Останні п'ять років очолював первинку НПГУ.

У лавах Незалежної профспілки гірників України Сергій Бублик був з перших днів створення. Його написана від руки заява про вступ до НПГУ, датоване 17 квітня 1992 року, зберігається в архіві профкому шахти.

У червні 2012 року Сергія Бублика обрали головою ППО НПГУ «Тернівський». При ньому первинка стала відроджуватися, а Сергій будував цілком реальні плани розвитку організації. І виявляв справжні лідерські якості. Відстоюючи інтереси членів НПГУ, перед начальством шапку не ламав, та й бузу через дрібниці не затівав. Приймаючи рішення, завжди знаходив переконливі аргументи.

Конфедерація вільних профспілок України та Незалежна профспілка гірників України глибоко сумують з приводу передчасної смерті БУБЛИКА Сергія Віталійовича та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким небіжчика.

Образ цієї світлої людини назавжди залишиться в пам'яті всіх, хто його знав.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83