Загальні

Закликають не доводити народ до радикальних дій ВАЖЛИВО!

Громадські організації Дніпропетровщини, зокрема і обласні осередки Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України,  обурені зростанням ціни на газ для автозаправних станцій. Про це йдеться у зверненні, адресованому очільникам держави – Петру Порошенку, Володимиру Гройсману і Андрію Парубію.

«Складається враження, що політика уряду направлена на пошук будь-яких сфер життя, де прості українці можуть зменшити свої статки, - зазначається у відкритому листі. - Для більшості громадян автомобіль став останнім засобом для заробітку, тому зростання ціни на паливо суттєво погіршить матеріальний стан таких людей. Можливість заправляти свої автівки альтернативним пальним дає змогу суттєво економити для незабезпечених верств населення. Особливо гострим це питання є для мешканців віддалених сіл, де через недостатню кількість машин швидкої допомоги особистий транспорт стає життєво необхідним засобом».

Автори звернення вважають, що в уряду немає жодних підстав збільшувати ціни на пальне, оскільки народні обранці не прагнуть, щоб зростало благополуччя простих українців. Свою позицію вони аргументують так: «За останні роки не відбулося реального підвищення доходів, а збільшення розміру мінімальної заробітної плати було повністю поглинуто інфляційними процесами. Зростання цін на продукти першої необхідності, комунальні платежі, медичне обслуговування, а тепер ще й на альтернативне пальне підводять народ до повного зубожіння».

У кореспонденції наголошується: «Середній клас та малий бізнес знищується шляхом посилення податкового тиску, урізання соціальних стандартів, підвищення цін на енергоносії. Молодь, та працездатне населення масово виїздить на заробітки до інших країн. Рівень напруги в суспільстві, викликаний соціальною несправедливістю, зростає, що може призвести до непередбачуваних наслідків».

Завершується звернення закликом-попередженням: «Не доводьте народ до радикальних дій, оскільки наслідки соціального вибуху можуть бути катастрофічними».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83